Skip links

DUBROWNIK !

I znów minęło kolejne 365 dni, a odliczamy je wraz z naszym długoletnim Klientem – marką kosmetyczną NUXE.

Spotkanie podsumowujące rok 2014 odbyło się w maju, tym razem w malowniczym Dubrowniku. Jak zawsze, spotkaliśmy się w kręgu osób bezpośrednio współpracujących z marką, przedstawicieli handlowych, partnerów biznesowych, agencji PR… łącznie około 250 osób z wszystkich kontynentów i dosłownie najdalszych zakątków świata.

Gościła nas oczywiście sama Pani Prezes i założycielka Nuxe – Aliza Jabes, która w swojej prezentacji ujęła najważniejsze osiągnięcia marki w przeciągu ubiegłego roku, wskaźniki, nagrody, nowe punkty na mapie świata, gdzie naturalne kosmetyki z Paryża podbijają serca kobiet.

Międzynarodowe spotkania NUXE mają na celu wymianę doświadczeń, dzielenie się inspiracjami oraz integrację poza kulturowymi barierami.

Prezentację na temat planowanych nowości i wprowadzanych innowacji poprowadzili przedstawiciele wszystkich działów firmy, odbył się również szereg warsztatów i sesji. Chcąc uchylić rąbka tajemnicy możemy zdradzić, że rok 2016 stanie się przełomowy dla marki, roztoczy ona nad nami swój francuski  czar i zabierze nas do najpiękniejszych ogrodów Paryża. Zatem… STAY TUNED!!!