Skip links

SPLENDOR I BLASK

Ciepłe i słoneczne popołudnie to idealny czas na towarzyskie spotkania i … szampana.

I tak właśnie w poniedziałkowe popołudnie 19 czerwca spotkaliśmy się w gronie zaprzyjaźnionych dziennikarzy prasy kobiecej i lifestylowej, aby wspólnie powitać na rynku najnowszą linię kosmetyków NUXE – Splendieuse®.

Restauracja Flaming & Co., jedno z najmodniejszych miejsc na warszawskiej mapie, przywitała zgromadzonych gości wyśmienitym, cudownie orzeźwiającym szampanem Moet Imperial Ice z nutką cytryny i mięty, który wprowadził gości w odprężający, letni nastrój.

Każda kobieta posiada blask, naturalne piękno, a kosmetyki pomagają jedynie wydobyć to piękno i taka jest właśnie nowa linia kosmetyków NUXE – Splendieuse® nadająca skórze  pełniejszy splendor  i blask …” – takimi słowami przywitała zgromadzone dziennikarki pani Magdalena Gajewska, Brand Manager marki Nuxe.

O szczegółach nowej gamy opowiedziała Monika Maaga – Junior Brand Manager. Linia Splendieuse® przeciwdziała plamom pigmentacyjnym i przebarwieniom posłonecznym oraz ujednolica koloryt cery. W widoczny sposób redukuje ich rozmiar i kolor, ogranicza powstawanie nowych oraz przywraca skórze blask, dzięki czemu wygląda ona młodziej i zdrowiej. Sekret znakomitego działania kosmetyków Splendieuse® tkwi w kwiatach: Białym Krokusie, Lilii Stargazer oraz Róży Porcelanowej, których dobroczynne właściwości marka Nuxe opatentowała jako pierwsza. W połączeniu z komórkami Kakaowca oraz stabilizowaną witaminą C, dają wspaniałe rezultaty w walce z przebarwieniami, udowodnione badaniami przeprowadzonymi przez Nuxe. Delikatna kosnystencja, subtelny, kobiecy zapach kwiatu pomarańczy, jaśminu, gardenii oraz eleganckie opakowanie dopełniają przyjemności stosowania produktów Splendieuse®.

Dodatkową atrakcją konferencji była prezentacja i warsztaty z nową na rynku marką biżuterii modowej Lavocca. Nic tak nie podkreśla kobiecego piękna, jak odpowiednio dobrane kolczyki, subtelny pierścionek lub naszyjnik. Piękne wzornictwo, niepowtarzalny design i materiały najwyższej jakości to cechy biżuterii Lavocca. Dziennikarki miały możliwość rozmowy z projektantką biżuterii, która udzielała indywidualnych porad w doborze odpowiedniej dodatków.

I tak, we wspaniałych humorach, odprężone, z nową serią kosmetyków pełną blasku i splendoru, z piękną kolorową biżuterią na ręku przywitałyśmy lato…