Skip links

Efekt PR

Public Relations to dla nas umiejętność komunikowania się, przekazywania rzetelnych i wiarygodnych informacji, ale również bezpośrednia praca z człowiekiem, która jest największym wyzwaniem.Public Relations jest dla nas nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją. Doświadczenia, zarówno teoretyczne jak i praktyczne, zdobywane podczas wieloletniej pracy w agencjach Public Relations, łączymy z kreatywnością, rzetelnością i profesjonalizmem.

Naszym największym atutem są dobre relacje i stała współpraca z dzienikarzami prasy ogólnopolskiej i regionalnej. Specjalizujemy się w prowadzeniu kampanii dla Klientów z branży FMCG, a szczególnie produktów „bliskich kobiecie” – farmaceutycznych, kosmetycznych i spożywczych.

Zaufało nam ponad 60 Klientów z różnych branż dla których przeprowadziliśmy około 250 kampanii public relations.

Staramy się, aby każda kampania była ciekawym wydarzeniem odpowiadającym wymaganiom Klienta, ale również interesującym dla dziennikarza. Kampaniom naszym towarzyszą specjalne wydarzenia, konferencje oraz nieformalne spotkania.

Zadowolenie Klienta i pozytywny efekt medialny jest dla nas wartością nadrzędną. Do tej pory zaufało nam kilkudziesięciu Klientów, którzy zadowoleni z efektów przeprowadzonych kampanii, kontynuują współpracę przy kolejnych projektach.